אודות

פתרונות גלובליים מוכווני לקוח

תעשיות קיסריה פולימרים מייצרת מערכות פוליאוריתן המספקות פתרונות עבור מגוון רחב של יישומים תעשייתיים בתחומים שונים כגון תחום הבניה, הקירור, המערכות הסולריות, הרכב והדבקים. היכולת להעניק פתרון מותאם לצרכי הלקוח החל מרמת הפיתוח, דרך הייצור ועד האספקה והשרות ללקוח מהווה ערך מוסף משמעותי לקהל לקוחותינו.

החברה הוקמה בשנות ה-60 והנה חברת בת של כימוביל וחלק מקבוצת פלר אחזקות. במהלך שנות קיומה, צברה החברה ניסיון רב מול מגוון לקוחות ותעשיות בפיתוח וייצור מוצרי פוליאוריטן קשיחים, קשיחים למחצה וגמישים מותאמים לצרכי הלקוח והתעשייה. כמו כן, החברה מספקת ייעוץ מקצועי מטעמה בשטח ״בבית הלקוח״ ומאפשרת דיאלוג פורה ומציאת פתרונות מותאמים.

כחלק מהמחויבות שלנו למתן פתרונות מגוונים ומדויקים, מייצגת קיסריה פולימרים, יצרנים מובילים של ציוד לעיבוד פוליאוריתן כגון מכונות ליציקת פוליאריתן על כל גווניו והמתאים למגוון רחב של יישומים. כמו כן, החברה תומכת בשלב הגדרת המכונה הנדרשת, הטמעתה בייצור ושרות שוטף לאחר מכן.

קיסריה פולימרים הינה היבואנית הרשמית של חברת OMS Machinery ומייצגת אותה בבלעדיות תוך הספקת שירותים טכניים והספקת פתרונות המשלבים את יכולותיה היחודיות.